
Настільна лампа, сіро-бірюзова кераміка/сіра,52 см SNÖBYAR 504.504.01
2 715 ₴
- Под заказ
- Код: 504.504.01
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільна лампа, сіро-бірюзова кераміка/сіра,52 см
Ця настільна лампа має керамічну основу та абажур, який розсіює тепле, затишне світло крізь сіру тканину. Загальна висота 52 см робить її декоративною як увімкненою, так і вимкненою.
Тканинний чохол, який поширює розсіяне та декоративне світло, допоможе створити м’яку, затишну атмосферу у вашому домі.
Абажур SKOTTORP (33 см) доступний у кількох кольорових варіантах, тому, якщо ви хочете створити новий образ, ви можете легко замінити абажур на новий і продовжити термін служби вашої настільної лампи.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Матеріали База: пориста кераміка Кришка/Закриття/Трубка: сталь, нікелеве покриття, прозорий лак Відтінок: 90% бавовна, 10% поліестер, полістирол ДоглядПротріть чистою, вологою ганчіркою.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Макс .: 13 Вт
- Ширина абажура : 33 см
- Висота : 52 см
- Діаметр основи : 15 см
- Довжина кабелю : 2,0 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 13 Вт |
| Цвет | Зелёный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Потребляемая мощность | 13 Вт |
| Многоцветная подсветка | Нет |
| Длина шнура | 2 м |
| Форма светильника | Круглая |
| Материал каркаса | керамика |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 52 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Диаметр | 15 мм |
| Вес | 2.29 г |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
Информация для заказа
- Цена: 2 715 ₴







