
Настільна лампа, опалове біле скло/латунь,39 см AKTERSPRING 005.865.48
2 394 ₴
- Под заказ
- Код: 005.865.48
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільна лампа, опалове біле скло/латунь,39 см
Простота та елегантність. Ця настільна лампа має латунну металеву основу, непомітний текстильний шнур та абажур з видутого скла. Вона випромінює м’яке, атмосферне світло. Її овальна форма дозволяє легко знайти місце навіть біля вікна.
Лампочки продаються окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодні лампочки E14 з опаловим білим цоколем (2 шт.).
Матеріали База: сталь Відтінок: скло ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Довжина кабелю : 2,0 м
- Висота : 39 см
- Довжина : 30 см
- Ширина : 21 см
- Довжина основи : 18 см
- Ширина основи : 12 см
- Макс. потужність/лампа : 5,9 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 5.9 Вт |
| Цвет | Золотистый |
| Производитель | IKEA |
| Потребляемая мощность | 5.9 Вт |
| Длина шнура | 2 м |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 39 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Длина | 30 мм |
| Вес | 2.7 г |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
Информация для заказа
- Цена: 2 394 ₴





