Настільна лампа, рожева/скляна,25 см
FADO поєднує в собі гарно закруглені форми та ніжні абажури з видувним склом, що надає кожній лампі унікального характеру. М'яке світло створює затишну атмосферу в інтер'єрі.
Скляний абажур виготовляється вручну кваліфікованими майстрами, що робить кожен виріб унікальним.
Це створює в кімнаті ніжну, затишну атмосферу.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодну кулясту лампочку E27 з опаловим білим цоколем.
Матеріали База: Поліпропіленовий матеріал Відтінок: скло ДоглядПочистіть пір'яною щіткою.
Розміри
- Макс .: 75 Вт
- Висота : 24 см
- Діаметр : 25 см
- Довжина кабелю : 1,8 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 75 Вт |
| Цвет | Розовый |
| Производитель | IKEA |
| Потребляемая мощность | 75 Вт |
| Длина шнура | 1.8 м |
| Форма светильника | Круглая |
| Тип цоколя | E27 |
| Материал каркаса | стекло |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 24 мм |
| Диаметр | 25 мм |
| Вес | 1.54 г |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
Информация для заказа
- Цена: 1 286 ₴




Отправка с 30 мая 2026