Настільна лампа, чорно-біла
Невелика настільна лампа в класичному чорно-білому кольорі з керамічною основою та текстильним абажуром, який забезпечує рівномірне декоративне освітлення. Ідеально підходить для розміщення на вікні або на комоді.
Завдяки невеликому розміру, його можна легко розмістити будь-де, щоб створити затишне та атмосферне освітлення у вашому домі
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампу E14 з білим опаловим цоколем.
Матеріали База: керамограніт, тоноване епоксидно-поліефірне порошкове покриття Відтінок: 100% поліестер Дифузор: полістироловий пластикРозміри
Ширина абажура : 15 см Висота : 22 см Діаметр основи : 7 см Довжина кабелю : 2,0 м Потужність : 8,6 ВтХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 8.6 Вт |
| Цвет | Черный |
| Производитель | IKEA |
| Потребляемая мощность | 8.6 Вт |
| Тип цоколя | E14 |
| Материал каркаса | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Диаметр | 7 мм |
| Вес | 0.74 г |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
Информация для заказа
- Цена: 804 ₴


Отправка с 30 мая 2026