Настільна лампа, чорна/бамбукова
Краса полягає в простоті. Цей опис стосується цієї вигнутої металевої настільної лампи з гарно контрастною бамбуковою основою. Додайте свою улюблену декоративну лампочку, щоб завершити образ.
Завдяки невеликому розміру, його можна легко розмістити будь-де, щоб створити затишне та атмосферне освітлення у вашому домі.
Поєднайте настільну лампу з декоративною лампочкою, щоб створити затишну атмосферу.
Лампочка продається окремо. IKEA рекомендує прозору кулясту лампочку LUNNOM LED E27.
Може знадобитися спеціальна обробка відходів. Для отримання додаткової інформації зверніться до місцевих органів влади.
Матеріали База: бамбук, прозорий поліуретановий/акриловий лак Метро/ НЕ ТРАНСПОРТ: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Висота : 47 см
- Макс .: 16 Вт
- Довжина основи : 18 см
- Ширина основи : 12 см
- Висота основи : 2 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Материал плафона, подвесок | Бамбук |
| Материал каркаса | сталь |
| Тип выключателя | Веревочный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 16 Вт |
| Цвет | Черный |
| Производитель | IKEA |
| Потребляемая мощность | 16 Вт |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 47 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Длина | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 643 ₴




Отправка с 30 мая 2026