Настільна лампа, антрацит,33 см
Ця міцна металева настільна лампа має позачасовий дизайн, який доповнить різноманітні інтер'єри та простори по всьому дому. Матове скло зверху та знизу абажура чудово розсіює світло, створюючи теплу та затишну атмосферу.
Він забезпечує м'яке та приглушене світло, оскільки абажур має матове скло зверху та знизу.
Лампа стійко стоїть, оскільки має вагу в основі.
Лампочки продаються окремо. IKEA рекомендує використовувати світлодіодні лампочки E14 з опаловим білим цоколем (3 шт.).
Матеріали Кришка/Трубка: сталь, порошкове покриття Терези: цемент Відтінок: скло, фарба ДоглядПротріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Діаметр : 24 см
- Загальна висота : 33 см
- Ширина основи : 18 см
- Макс. потужність/лампа : 8,6 Вт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 8.6 Вт |
| Цвет | Черный |
| Производитель | IKEA |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Управление | Кнопки |
| Потребляемая мощность | 8.6 Вт |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Диаметр | 24 мм |
| Вес | 2.76 г |
Информация для заказа
- Цена: 2 394 ₴




Отправка с 30 мая 2026