
Підковдра та наволочка, білий різнокольоровий/з візерунком єдинорога,150x200/50x60 см BARNDRÖM 606.227.13
1 550 ₴
- Готово к отправке
- Код: 606.227.13
Підковдра та наволочка, білий різнокольоровий/з візерунком єдинорога,150x200/50x60 см
Блискавка тримає ковдру на місці.
Легко підтримувати в чистоті; можна прати в пральній машині (60°C).
Кількість ниток: 60 ниток/см² або 152 нитки/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Органічна бавовна, сертифікована OCS: 158887.
Комплект включає: 1 підковдру (150x200 см) та 1 наволочки (50x60 см).
Матеріали
100% бавовна (мін. 20% переробленої)
Догляд
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Періть разом з речами схожого кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічній чистці.
Перед першим використанням виперіть виріб.
Розміри
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 150 см
- Щільність нитки: : 152 / дюйм²
- Щільність нитки : 60/см²
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Назначение | Для кровати |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 60 нит/см2 |
| Тематика декора, рисунка | Животные принты |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Усадка | 4 % |
| Цвет | Белый |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
- Цена: 1 550 ₴




