
Підковдра та наволочка, біло-зелений/Лісовий, 150x200/50x60 см BARNDRÖM 806.299.02
964 ₴
- Под заказ
- Код: 806.299.02
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підковдра та наволочка, біло-зелений/Лісовий,150x200/50x60 см
Легко підтримувати в чистоті; можна прати в пральній машині (60°C).
Кількість ниток: 48 ниток/см² або 122 ниток/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Комплект включає: 1 підковдру (150x200 см) та 1 наволочки (50x60 см).
Матеріали
80% бавовна (мін. 20% перероблена), 20% віскоза/віскоза
Догляд
Усадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Періть разом з речами схожого кольору.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Перед першим використанням виперіть виріб.
Розміри
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 150 см
- Щільність нитки: : 122 / дюйм²
- Щільність нитки : 48/см²
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Животные принты |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Усадка | 4 % |
| Тип ткани | Хлопок |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 80 % |
| Вискоза | 20 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
Информация для заказа
- Цена: 964 ₴




