
Торшер/лампа для читання, сіро-зелений Ікеа RÖDFLIK 905.635.71
2 458 ₴
- Готово к отправке
- Код: 905.635.71
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торшер/лампа для читання, сіро-зелений\
Зрозуміло, що цей торшер з його блискучою поверхнею та деталями латунного кольору був натхненний вінтажними емальованими лампами в індустріальному стилі. Завдяки абажуру, який можна регулювати в будь-якому напрямку, його практичність така ж, як і декоративна цінність.
Забезпечує сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Ви можете легко спрямувати світло куди завгодно, оскільки абажур регулюється.
Забезпечує сфокусоване світло, ідеальне для читання.
Ви можете легко спрямувати світло куди завгодно, оскільки абажур регулюється.
Матеріали
Відтінок: сталь, порошкове покриття, фарба Трубка/Кришка: сталь, порошкове покриття Терези: Посилений матеріал EVAДогляд
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Діаметр основи : 25 см
- Довжина кабелю : 1,8 м
- Зріст : 140 см
- Макс .: 16 Вт
- Діаметр абажура : 16 см
- Ширина : 40 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Сталь |
| Материал каркаса | сталь |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Зелёный |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Тип выключателя | Веревочный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Регулятор яркости | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 22 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Длина | 38 мм |
| Вес | 5.04 г |
| Длина сетевого шнура | 1.8 м |
Информация для заказа
- Цена: 2 458 ₴




