
Каструля з вставкою, нержавіюча сталь,5,0 л IKEA 365+ 404.842.94
1 963 ₴
- Под заказ
- Код: 404.842.94
Отправка с 30 мая 2026Каструля з вставкою, нержавіюча сталь,5,0 л
Ця запіканка ідеально підходить для всього: від смачної спаржі до пасти аль денте. Коли страва готова, вийміть запіканку за допомогою ручки та швидко промийте приготовлену страву.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Вставка полегшує приготування таких страв, як спаржа, макарони, пельмені або овочі.
Спаржу готують стоячи, щоб кінці пропарилися та зберегли свою хрусткість.
Ручка робить використання вставки зручним.
Вставка дозволяє легко виймати спаржу, коли вона буде готова.
Вставка має невеликі ніжки, які запобігають прилипанню їжі до дна каструлі.
Ручки каструль призначені для зменшення теплопередачі.
Виготовлено з нержавіючої сталі — міцне та легке у догляді.
Паровий отвір знижує тиск у каструлі, запобігаючи переварюванню їжі.
Товста основа з одного шару алюмінію, затиснутого між двома шарами нержавіючої сталі, забезпечує рівномірний та енергоефективний розподіл тепла, зменшуючи ризик пригорання та пригорання їжі.
Матеріали
Кришка/ Ручка/ Дно/ Вставка: нержавіюча сталь Основні частини: нержавіюча сталь, нержавіюча сталь, нержавіюча стальДогляд
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
Пам’ятайте, що ручки нагріватимуться під час використання каструлі. Завжди використовуйте прихватки, коли переносите каструлю або знімаєте кришку.\
Розміри
- Місткість : 5,0 л
- Діаметр : 17 см
- Висота : 23 см
- Довжина з ручкою : 26 см
- Висота з кришкою : 27 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр кастрюли | 17 см |
| Высота кастрюли без крышки | 24 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 27 см |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Крышка | нержавеющая сталь |
| Ручка | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Серебристый |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Состояние | Новое |
| Объем | 5 л |
| Тип | Кастрюля |
- Цена: 1 963 ₴





