
Стіл та 2 розкладні стільці, вуличні кремові/кремові 65x65 см SUNDSÖ 595.730.25
7 021 ₴
- Под заказ
- Код: 595.730.25
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стіл та 2 розкладні стільці, вуличні кремові/кремові,65x65 см
Матеріали
Стіл
Стільниця/Рамка/Бар: сталь, поліефірне порошкове покриття Пояс: синтетичний каучук Пластикова накладка/основа: поліамідний матеріал Замикаюче кільце: нержавіюча стальРозкладний стілець
Каркас/ Сидіння/ Спинка: сталь, поліефірне порошкове покриття Пластикові деталі: поліамідний матеріал, поліпропіленовий матеріал Заклепки: нержавіюча стальДогляд
Стіл та 2 розкладні стільці
Ручне прання за максимальної температури 40°C.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімчистці.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Переконайтеся, що подушка повністю висохла, перш ніж складати її в сумку або контейнер для зберігання.
Розкладний стіл/стілець
Найкращий спосіб продовжити термін служби ваших садових меблів – це регулярно чистити їх і не залишати на вулиці без захисту довше, ніж необхідно.
Очищення: Використовуйте м’який мильний розчин. Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Розміри
- Довжина столу : 65 см
- Ширина столу : 65 см
- Висота столу : 71 см
- Ширина стільця : 43 см
- Глибина стільця : 46 см
- Висота стільця : 84 см
Елементи, що входять до комплекту
Цей виріб складається з кількох частин. Ви можете ознайомитися з ними детальніше нижче.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал столешницы | Сталь |
| Цвет | Айвори |
| Ширина | 65 мм |
| Длина | 65 мм |
| Высота | 71 мм |
| Тип | Раскладной |
| Форма стола | Квадратный |
Информация для заказа
- Цена: 7 021 ₴




