Стіл + 2 розкладні стільці, садовий, білий/білий
Залежно від місцевих умов, після використання його можна розібрати на частини та використати для переробки або рекуперації енергії.
Матеріали
Крісло, садове
Рама: Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття Сидіння та спинка/основа: Поліпропіленовий матеріал Заклепка: сталь Ущільнення: поліамідний матеріалСтіл, сад
Стільниця/Монтажна пластина/Ніжка: сталь, поліефірне порошкове покриття База: поліамідний матеріал Цей продукт пройшов випробування для домашнього використання та відповідає вимогам довговічності та безпеки наступних стандартів: EN 581.Цей виріб складається з кількох частин. Ви можете ознайомитися з ними детальніше нижче.
2 x Krzesło, ogrodoweФЕДЖАН102.553.07
1 x Stół, ogrodowyФЕДЖАН50x44 см404.690.19
Цей продукт складається з 3 упаковок.
FEJANКрісло, садовеНомер статті102.553.07
Ширина : 44 см Висота : 7 см Довжина : 94 смFEJAN
Стіл, садНомер статті404.690.19
Ширина : 45 см Висота : 5 см Довжина : 52 см Вага : 4,25 кг Пакет(и) : 1- Вага : 2,37 кг
- Пакет(и) : 2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Состав комплекта | Стол + стулья со спинкой |
| Количество персон | 2 |
| Количество стульев | 2 шт |
| Материал столешницы | Сталь |
| Материал сиденья | Сталь |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Отверстие в столешнице для зонта | Нет |
| Допустимая нагрузка на стул | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 52 мм |
| Ширина стола | 45 мм |
| Высота стола | 5 мм |
| Вес стола | 4.25 кг |
| Габаритные размеры стула | |
| Ширина стула | 44 мм |
| Глубина стула | 44 мм |
| Высота сиденья стула | 7 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 94 мм |
| Вес | 2.37 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 976 ₴








Отправка с 03 июня 2026
