Крісло з підлокітниками, садове, чорне
Матеріали, з яких виготовлені садові меблі, потребують лише мінімального догляду.
Легко підтримувати чистоту — достатньо протерти вологою ганчіркою.
Крісло має приємну пружинну фіксацію, що забезпечує комфортне сидіння.
Їх можна складати один на одного, щоб вони займали менше місця.
Матеріали
Рама: сталь, поліефірне порошкове покриття Сидіння та спинка: Поліетиленовий пластикДогляд
Очищення: м’яким мильним розчином.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Зберігання: Якщо можливо, зберігайте меблі в прохолодному, сухому місці в приміщенні. Якщо ви зберігаєте їх на вулиці, розмістіть їх під нахилом або, в ідеалі, використовуйте водонепроникні чохли. Забезпечте хорошу вентиляцію та уникайте потрапляння вологи.
Цей стілець пройшов випробування для домашнього використання та відповідає вимогам щодо довговічності та безпеки наступних стандартів: EN 581.
Розміри
- Ширина : 54 см
- Глибина : 59 см
- Зріст : 92 см
- Ширина сидіння : 46 см
- Глибина сидіння : 40 см
- Висота сидіння : 44 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Цвет | Black |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Пластик |
| Материал спинки | Сталь |
| Ширина стула | 46 см |
| Глубина стула | 40 см |
| Высота сиденья стула | 44 см |
| Высота стула с учетом спинки | 92 см |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Штабелируемый | Да |
| Тип | Кресло |
| Наличие подушки | Нет |
- Цена: 3 037 ₴






Отправка с 30 мая 2026