LÄCKÖ 505.227.33
Натхненна традиційними кованим меблями, серія LÄCKÖ має безперечно романтичну атмосферу. Меблі потребують мінімального догляду, що залишає вам більше часу для дрімоти чи мрій у саду.
Диван міцний та простий у догляді, оскільки він виготовлений зі сталі з порошковим покриттям.
Легко підтримувати чистоту — достатньо протерти вологою ганчіркою.
Матеріали, з яких виготовлені садові меблі, потребують лише мінімального догляду.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або рекуперації енергії після використання.
Матеріали
Задня частина/Рама: сталь, поліефірне порошкове покриття Місце: сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття Зміцнення: поліамідний матеріал Роз'єм/Кришка/Ніжки: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Очищення: м’яким мильним розчином.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Зберігання: Якщо можливо, зберігайте меблі в прохолодному, сухому місці в приміщенні. Якщо ви зберігаєте їх на вулиці, розмістіть їх під нахилом або, в ідеалі, використовуйте водонепроникні чохли. Забезпечте хорошу вентиляцію та уникайте потрапляння вологи.
Розміри
- Ширина : 115 см
- Глибина : 56 см
- Зріст : 87 см
- Ширина сидіння : 102 см
- Висота сидіння : 45 см
- Глибина сидіння : 42 см
- Випробувано на вагу : 110 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Материал изготовления | Сталь |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие подлокотников | Да |
| Длина | 102 мм |
| Глубина | 42 мм |
| Высота сидения | 45 мм |
| Высота с учетом спинки | 87 мм |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Вес | 17.89 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
- Цена: 7 616 ₴







Отправка с 03 июня 2026