
Пляжний стілець, яскраво-помаранчевий STRANDÖN 306.004.54
1 358 ₴
- Под заказ
- Код: 306.004.54
Отправка с 30 мая 2026Серія STRANDÖN має все необхідне для дня на пляжі чи в парку з родиною та друзями. Цей складний пляжний стілець легко взяти з собою, він розкладається, коли забажаєте. Просто сядьте зручніше, розслабтеся і відпочиньте.
Продукт легко пакувати та переносити.
Сидіння високе та зручне.
Він легко складається та займає мало місця під час зберігання.
Поєднайте будь-які садові меблі із серії STRANDÖN та створіть гармонійний простір на свіжому повітрі.
Рекомендовано лише для використання на відкритому повітрі.
Матеріали
Тканина: 100% поліестер (мін. 90% перероблений) Ремінець: 100% поліпропілен Рама/Опорна рейка/З'єднувач: сталь, порошкове покриттяДогляд
Стілець
Протріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою, сухою тканиною.
Догляд: не потребує спеціального догляду.
Найкращий спосіб продовжити термін служби вашого виробу – це регулярно чистити його та зберігати в прохолодному, сухому місці в приміщенні або в сумці чи контейнері, коли він не використовується.
Переконайтеся, що виріб повністю висох, перш ніж зберігати його в пакеті або контейнері.
Матеріали
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімчистці.
Легкі плями можна видалити засобом для чищення оббивки або губкою, змоченою у воді чи м’якому мильному розчині.
Продукт протестовано для використання в кемпінгу.
Розміри
- Ширина : 52 см
- Глибина : 74 см
- Зріст : 79 см
- Ширина сидіння : 47 см
- Глибина сидіння : 46 см
- Висота сидіння : 32 см
- Максимальне навантаження : 100 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Материал изготовления | Полипропилен |
| Наличие колесиков | Нет |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Состояние | Новое |
| Высота сидения | 46 см |
| Высота спинки шезлонга в верхнем положении | 79 см |
| Материал каркаса | сталь |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Раскладной |
| Узоры и принты | Камуфляж |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 102 см |
| Ширина | 52 см |
| Высота | 3 см |
| Вес | 2.58 кг |
- Цена: 1 358 ₴



