
2-місний диван, вуличний, білий/сірий,100x59x67 см JOLPEN 605.154.83
3 816 ₴
- Под заказ
- Код: 605.154.83
Отправка с 30 мая 20262-місний диван, вуличний, білий/сірий,100x59x67 см
Диван JOLPEN розроблений для розміщення у тісному просторі, навіть на тісному балконі. Завдяки металевому каркасу та м’яко гнучимся пластиковим сходинкам він зручний, міцний та легко чиститься.
Ви можете зробити свій диван ще комфортнішим та індивідуальнішим, додавши декоративні подушки різних розмірів, кольорів та візерунків.
Пластикові сходинки трохи згинаються, що робить їх зручнішими для сидіння.
Металевий каркас гарантує стійкість та міцність конструкції.
Виготовлені з міцних матеріалів, які не потребують особливого догляду.
Легко підтримувати чистоту — достатньо протерти вологою ганчіркою.
Додайте коробки та використовуйте вільний простір під диваном як місце для зберігання речей.
Можна доповнити 2 подушками на стілець KUDDARNA (44x44 см) або 2 подушками на стілець FRÖSÖN/DUVHOLMEN (44x44 см) будь-якого кольору.
Матеріали
Сидіння та спинка: Поліпропілен (мін. 20% переробленого) Задня рама/каркас сидіння: сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття НЕ ТРАНСПОРТ: сталь, поліефірне порошкове покриттяДогляд
Очищення: Використовуйте м’який мильний розчин. Витріть насухо чистою сухою тканиною.
Розміри
- Глибина : 59 см
- Зріст : 67 см
- Глибина сидіння : 44 см
- Висота сидіння : 33 см
- Ширина сидіння : 100 см
- Ширина : 100 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Скамья со спинкой |
| Материал изготовления | Сталь |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие подлокотников | Да |
| Длина | 100 мм |
| Глубина | 44 мм |
| Высота сидения | 33 мм |
| Высота с учетом спинки | 67 мм |
| Вес | 12.16 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
- Цена: 3 816 ₴


