Вішалка,125 см
Дитячі кімнати часто заповнені одягом, який потрібно десь зберігати та повісити. Ця весела вішалка, ідеальної висоти для дітей, робить підтримку порядку легшою та приємнішою.
Вішалка — це елемент веселощів, а також робить організацію речей легшою та привабливішою.
У горщику можна зберігати дрібні речі, такі як шкарпетки або спідня білизна – це цікавий спосіб для вашої дитини потренуватися впорядковувати свої речі.
Матеріали
База: ДВП, акрилова фарба Вішалка для одягу: ДВП, акрилова фарба, фарба Кошик: 100% поліестер (мін. 80% перероблений)Догляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Рекомендовано для дітей від 3 років
Розміри
- Висота : 125 см
- Діаметр : 48 см
- Максимальне навантаження/гачок : 5,00 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 5 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Универсальная |
| Количество крючков | 10 |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 48 мм |
| Высота | 125 мм |
| Вес | 5 кг |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДВП |
Информация для заказа
- Цена: 3 037 ₴






Отправка с 03 июня 2026