
Дитяча балансувальна дошка, дерев'яна GREJSIMOJS 505.989.64
1 969 ₴
- Под заказ
- Код: 505.989.64
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитяча балансувальна дошка, дерев'яна
Балансувальна дошка заохочує активну гру, яка розвиває рівновагу та координацію, а також забезпечує безліч веселощів. Міцна та довговічна гнута деревина гарантує роки гри.
Ваша дитина може використовувати його для тренування рівноваги, координації та сили, і водночас отримувати величезне задоволення!
Завдяки мінімалістичному, стильному дизайну, дошка є цікавою прикрасою в кімнаті.
Матеріали
Багатошаровий клеєний шпон, березовий шпон, березовий шпон, березовий шпон, березовий шпон, тонований акриловий лак
Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Тільки для використання в приміщенні.Рекомендовано для дітей від 6 років
Розміри
- Довжина : 73 см
- Ширина : 28 см
- Висота : 18 см
- Максимальне навантаження : 100 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Доски Сегена |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 6-ти лет |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Размеры | |
| Длина | 73 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Вес | 2.15 г |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 73 мм |
| Ширина упаковки | 28 мм |
| Высота упаковки | 18 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 969 ₴



