
Пуф із місцем для зберігання, жовтий GREJSIMOJS 106.031.80
3 037 ₴
- Под заказ
- Код: 106.031.80
Отправка с 03 июня 2026Пуф із місцем для зберігання, жовтий
Пуф із місцем для зберігання речей, ідеально підходить як для дитячої кімнати, так і для вітальні. Коли він не пожирає іграшки, він може служити сидінням для дітей та пуфом для дорослих. Переверніть ніжки для створення вічного вигляду.
З колекцією GREJSIMOJS ми хочемо заохотити до гри та спільного проведення часу. Вироби з цієї колекції вивільнять радість гри в кожному, незалежно від віку, часу чи місця.
Ненажерливий, чарівний монстр, який може з'їсти всі ваші іграшки, чи практичне та зручне сидіння та пуф для ніг для дитячої кімнати чи вітальні? І те, й інше!
Цей пуф, практичне місце для зберігання дрібних іграшок, пультів дистанційного керування або додаткової ковдри, може поглинати багато сміття, що робить прибирання швидким і легким.
Чарівні ніжки та зубки роблять прибирання веселим. Нагодуйте пуф іграшками, і вуаля – кімната бездоганно чиста!
Ноги можна повернути всередину для більш класичного та стильного вигляду.
Тканинний чохол верхнього елемента можна зняти та прати в пральній машині.
Цікава та практична деталь для тих, хто любить оригінальні інтер'єри з ноткою гумору.
Матеріали
Тканина/Зовнішня тканина: 100% поліестер (100% перероблений) Нижня рама: 100% поліпропілен, фанера, поліефірна вата, картон (100% перероблений) Нога: Поліпропіленовий матеріал Верхня рама: 100% поліпропілен, поліестерова вата, фанера, пінополіуретан 30 кг/м3Догляд
Незнімний чохол
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Знімний чохол
Машинне прання макс. 40°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Прасувати за максимальної температури 110°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Висота : 24 см
- Ширина : 57 см
- Глибина : 32 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 2 |
| Наличие спинки | Нет |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал каркаса | фанера |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 57 мм |
| Глубина | 32 мм |
| Высота | 24 мм |
| Вес | 4.73 кг |
- Цена: 3 037 ₴



