
Декоративний світлодіодний торшер, жираф/жовтий, на батарейках GREJSIMOJS 006.020.39
2 274 ₴
- Под заказ
- Код: 006.020.39
Отправка с 03 июня 2026Декоративний світлодіодний торшер, жираф/жовтий, на батарейках
Цей жираф, що сидить, з м'яко вигнутою шиєю та дружнім виглядом – це декоративний торшер, який прикрасить дитячу кімнату вдень та освітить час для читання казок після настання темряви.
Торкніться обличчя жирафа, і лампа увімкнеться. Простіше і не буває!
Голова жирафа трохи повертається праворуч або ліворуч.
Батарейки продаються окремо; потрібні 2 батарейки типу АА.
IKEA рекомендує використовувати акумуляторні батарейки LADDA.
Вбудована світлодіодна лампа.
М'яке освітлення створює світло без відблисків у темряві та значно подовжує термін служби батареї.
Термін служби джерела світла становить приблизно 25 000 годин. Це дорівнює приблизно 20 рокам, якщо припустити, що лампа ввімкнена 3 години на день.
Вбудований таймер вимикає лампу через 15 хвилин.
Матеріали
Оптична лінза / Основа / Монтажний кронштейн / Кришка: АБС-пластик Тіло/Голова: Поліетиленовий пластик Ніжка/Прокладка: Поліпропілен (мін. 50% переробленого)Догляд
Протріть чистою, сухою тканиною.
Рекомендовано для дітей від 3 років
Розміри
- Висота : 75 см
- Потужність : 0,1 Вт
- Ширина : 38 см
| Основные | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Желтый |
| Цвет свечения | Желтый |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Регулятор яркости | Нет |
| Материал каркаса | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 14 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 59 мм |
| Вес | 2.08 г |
- Цена: 2 274 ₴




