
Набір ножів, 5 предм., нержавіюча сталь IKEA 365+ 605.559.21
3 800 ₴
- Под заказ
- Код: 605.559.21
Отправка с 03 июня 2026Набір ножів, 5 предм., нержавіюча сталь
Діліть, нарізайте, чистіть та подрібнюйте інгредієнти будь-якого розміру. Це легко з цими п'ятьма гострими, міцними та добре збалансованими ножами. Цей повний набір допоможе вам у щоденному приготуванні їжі.
Набір включає: 1 ніж для чищення овочів 9 см (загальна довжина 20 см), 1 універсальний ніж 14 см (загальна довжина 25 см), 2 кухонні ножі 16 см та 20 см (загальна довжина 29 см та 33 см) та 1 ніж для хліба 23 см (загальна довжина 36 см).
Перед першим використанням виріб слід попрати
Ніж дуже міцний, збалансований і його легко тримати в чистоті, оскільки він виготовлений з нержавіючої сталі.
Ніж виготовлений з нержавіючої молібденово-ванадієвої сталі, тому він довго залишається гострим.
Канавки на рукоятці забезпечують міцний та надійний хват і запобігають ковзанню ножа в руці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Количество предметов в наборе | 5 |
| Материал лезвия | Молибден-ванадиевая сталь |
| Материал рукоятки | Нержавеющая сталь |
| Длина лезвия | 23 см |
| Длина ножа | 9 см |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Вес | 0.94 г |
| Общая длина ножа | 36 мм |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Возможность нарезки замороженных продуктов | Да |
| Тип | Набор ножей |
| Состав набора | |
| Нож универсальный | 1 шт |
| Нож поварской | 1 шт |
| Нож для хлеба | 1 шт |
| Нож для томатов | 1 шт |
| Овощной нож | 1 шт |
- Цена: 3 800 ₴



