
Набір посуду з нержавіючої сталі з 9 предметів IKEA 365+ 204.843.32
4 564 ₴
- Под заказ
- Код: 204.843.32
Отправка с 03 июня 2026Набір посуду з нержавіючої сталі з 9 предметів
Цей набір посуду має лаконічний, простий дизайн і простий у використанні. Нержавіюча сталь і широке дно забезпечують швидкий нагрів, а температуру легко регулювати залежно від типу страви, що готується.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Ручки каструль призначені для зменшення теплопередачі.
Виготовлено з нержавіючої сталі — міцне та легке у догляді.
Широке дно з бортиком робить каструлю ідеальною для використання як на газових, так і на індукційних плитах.
Товста основа з одного шару алюмінію, затиснутого між двома шарами нержавіючої сталі, забезпечує рівномірний та енергоефективний розподіл тепла, зменшуючи ризик пригорання та пригорання їжі.
Завдяки продуманій конструкції ручок, менші каструлі можна складати всередину більших з тієї ж серії. Вони займають дуже мало місця, тому ви можете помістити інші предмети в шафу.
Каструля має заокруглену внутрішню частину, що полегшує змішування та збивання.
Каструлі та сковорідки мають кришки з нержавіючої сталі. Це дозволяє зберігати тепло в каструлі, швидше готуючи вміст та використовуючи менше енергії.
Розроблено, щоб пасувати до кухонних аксесуарів KLOCKREN.
Виріб повністю виготовлений з металу, тому його можна використовувати в духовці.
Паровий отвір знижує тиск у каструлі, запобігаючи переварюванню їжі.
Ви можете готувати страви за низьких температур та економити електроенергію, оскільки каструлі з нержавіючої сталі добре поглинають тепло та довго його зберігають.
Дві ручки полегшують підняття посудини.
Комплект включає: 1 горщик з кришкою (10 л), 1 горщик з кришкою (5 л), 1 горщик з кришкою (3 л), 1 каструлю з кришкою (2 л) та 1 каструлю (1 л).
Матеріали
нержавіюча сталь
Догляд
Можна мити в посудомийній машині.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Набор кастрюль |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Диаметр кастрюли | 28 см |
| Высота кастрюли без крышки | 18 см |
| Высота кастрюли с крышкой | 22 см |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Крышка | нержавеющая сталь |
| Ручка | Нержавеющая сталь |
| Количество предметов в наборе | 5 |
| Состояние | Новое |
| Объем | 10 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Диаметр под крышку | 28 см |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
- Цена: 4 564 ₴



