
Сковорода-гриль, нержавіюча сталь/антіпригарне покриття,28x28 см IKEA 365+ 105.879.05
1 705 ₴
- Готово к отправке
- Код: 105.879.05
Чудове знайомство з щоденним приготуванням їжі – воно має всі необхідні функції, які зроблять приготування їжі простішим та приємнішим.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Міцне золь-гель керамічне покриття зменшує ризик пригорання та прилипання їжі.
Антипригарне покриття дозволяє смажити без жиру.
Виготовлені з нержавіючої сталі, що робить сковорідки міцними та легкими в утриманні в чистоті.
Страви, смажені на цій сковороді, утворюють апетитні смужки.
Товста основа з одного шару алюмінію, затиснутого між двома шарами нержавіючої сталі, забезпечує рівномірний та енергоефективний розподіл тепла, зменшуючи ризик пригорання та пригорання їжі.
Ви можете готувати страви за низьких температур та економити електроенергію, оскільки каструлі з нержавіючої сталі добре поглинають тепло та довго його зберігають.
Можна зручно підвісити та зберігати завдяки отвору в ручці.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Використовуйте лише дерев'яний або пластиковий посуд без гострих країв.
Виріб має антипригарне покриття, яке не містить політетрафторетилену (PTFE) або інших пер- та поліфторалкильних речовин (PFAS).
Уникайте занадто швидкого нагрівання сухої та порожньої сковороди, особливо за допомогою функції Booster на індукційних варильних поверхнях, оскільки це може призвести до деформації сковороди та негативно вплинути на властивості антипригарного покриття.
Матеріали
Ручка: нержавіюча сталь Основні частини: нержавіюча сталь, антипригарне золь-гель керамічне покриття Знизу: нержавіюча сталь, алюмінійДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
Розміри
- Довжина : 28 см
- Ширина : 28 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Форма | Квадратная |
| Верхний диаметр посуды | 28 (см) |
| Длина посуды | 50 см |
| Ширина посуды | 30 см |
| Высота стенок | 7 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Антипригарное покрытие | Керамика |
| Крышка | Нет |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | IKEA |
| Дополнительные характеристики | |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Нет |
| Сливной носик | Да |
| Цвет | Черный |
| Вес | 1.35 кг |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
- Цена: 1 705 ₴


