
Сковорода-гриль, антипригарне покриття,36x26 см GRILLA IKEA 605.871.68
1 182 ₴
- Готово к отправке
- Код: 605.871.68
Сковорода залишає апетитні сліди від гриля на їжі та вловлює жир під нею. Керамічне золь-гелеве покриття запобігає пригоранню, а складна ручка робить сковороду легкою у використанні та швидкою в очищенні.
Алюміній рівномірно та ефективно розподіляє тепло, що дозволяє легко регулювати температуру, щоб їжа не пригоріла та не злиплася.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Ручку можна скласти для економії місця під час зберігання.
Страви, смажені на цій сковороді, утворюють апетитні смужки.
Канавки полегшують зливання залишків жиру.
Посуд легкий, тому ним можна легко маневрувати, коли він наповнений їжею.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Використовуйте лише дерев'яний або пластиковий посуд без гострих країв.
Виріб має антипригарне покриття, яке не містить політетрафторетилену (PTFE) або інших пер- та поліфторалкильних речовин (PFAS).
Уникайте занадто швидкого нагрівання сухої та порожньої сковороди, особливо за допомогою функції Booster на індукційних варильних поверхнях, оскільки це може призвести до деформації сковороди та негативно вплинути на властивості антипригарного покриття.
Матеріали
Основні частини: алюміній, золь-гель керамічне антипригарне покриття, силіконова фарба Щит: нержавіюча сталь Ручка: масив бука, нержавіюча сталь, прозорий лакДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Розміри
- Довжина : 36 см
- Ширина : 26 см
- Висота : 5 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Прямоугольная |
| Верхний диаметр посуды | 36 (см) |
| Длина посуды | 35 см |
| Ширина посуды | 27 см |
| Высота стенок | 6 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Антипригарное покрытие | Керамика |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | IKEA |
| Дополнительные характеристики | |
| Крышка с отверстием для выхода пара | Нет |
| Сливной носик | Нет |
| Цвет | Черный |
| Вес | 1.08 кг |
| Использование в духовке | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
- Цена: 1 182 ₴




