
Сковорода з кришкою, мідь/нержавіюча сталь,25 см ІКЕА FINMAT 605.175.71
4 935 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 605.175.71
Сковорода FINMAT ідеально підходить не лише для приготування їжі, а й для подачі. Завдяки поєднанню традиційної міді та міцної нержавіючої сталі, сковорода красива та зручна у використанні.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Мідь з часом природним чином темніє та тьмяніє, тому ви завжди можете вибрати, чи зберегти її красиву патину, чи відполірувати її до блиску, щоб ваш посуд виглядав як новий.
Край призначений для запобігання протікання рідини під час наливання.
Мідь має міцний та приємний вигляд, що додає кухні витонченості, водночас забезпечуючи рівномірну та ефективну передачу тепла.
Внутрішня частина виготовлена з міцної нержавіючої сталі, що робить сковороду легкою у використанні та очищенні.
Ви можете використовувати цю каструлю з кришкою як на плиті, так і в духовці, а також поставити її на стіл і подавати з неї.
Дзеркальна внутрішня частина відображає інгредієнти будь-якої страви, що робить процес приготування більш приємним.
Вага кришки збалансована таким чином, що вона може спиратися на край каструлі, якщо ви хочете, щоб вона була наполовину відкрита.
Кришка з нержавіючої сталі утримує тепло всередині, що допомагає вмісту готуватися швидше.
Кована ручка порожниста всередині, тому вона не нагрівається під час приготування їжі.
Дно виготовлене з полірованої нержавіючої сталі, що чудово підходить для індукційної плити.
Повісьте посуд на видному місці, щоб надати вашій кухні традиційного та професійного вигляду.
Оберіть один, кілька або весь посуд із серії FINMAT – вони розроблені, щоб доповнювати один одного та виводити приготування їжі на новий рівень.
Потьмянілу або забарвлену мідь можна легко відполірувати сумішшю білого оцту та солі.
Матеріали
Основна частина: алюміній, нержавіюча сталь, мідь Кришка/Ручка/Заклепка: нержавіюча стальДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
Розміри
- Діаметр : 25 см
- Висота : 6 см
- Довжина з ручками : 43 см
- Висота з кришкою : 11 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода универсальная (классическая) |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Медь |
| Форма | Круглая |
| Верхний диаметр посуды | 25 (см) |
| Длина посуды | 43 см |
| Ширина посуды | 25 см |
| Высота стенок | 6 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал ручек | Нержавеющая сталь |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | IKEA |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 1.83 кг |
| Использование в духовке | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Крышка | нержавеющая сталь |
- Цена: 4 935 ₴/комплект



