Мінімалістичний рюкзак, багатофункціональний рюкзак, 40×30×20 см, схвалений авіакомпаніями, легкий та міцний дорожній рюкзак.
Може також використовуватись як сумка для вихідних та нічних поїздок, бізнес-рюкзак для ноутбука, підходить для 15,6-дюймового ноутбука, з окремим відділенням для взуття, регульовані лямки
Візерунок: однотонний чорний колір
Матеріал: нейлон
Закриття: блискавка
Особливість: регульований ремінь
Опис підкладки: поліестер
Інструкція по догляду: ручне прання або професійна хімчистка
Колір: чорний
Походження: Guangdong, China
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Для ноутбука |
| Материал | Полиэстер |
| Особенности | Карман для ноутбука, Совместим с форматом А4 |
| Цвет | Черный |
| Глубина | 30 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 330 ₴







Отправка с 20 мая 2026