
Торшер підлоговий чорний на 2 лампочки Ікеа TÅGARP 404.863.87
1 102 ₴
- Под заказ
- Код: 404.863.87
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дві лампи на одній основі, за неперевершеною ціною. Одна розкидає приємне світло вгору, а інша - спрямована лампа для читання. Обидва також частково виготовлені з переробленого пластику - добре для нашого клімату.
Дає розсіяне світло, яке добре підходить для забезпечення великої кількості світла в приміщенні.
Лампи можуть використовуватися як загальне освітлення і для читання, їх можна вмикати і вимикати незалежно.
Лампочки продаються окремо. IKEA рекомендує світлодіодну лампочку E27 матова біла куля (1 шт.) і світлодіодну лампочку E14 матова біла куля (1 шт.).
Матеріали
Основа/ NOTRANS: Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% з переробки) Абажур: Поліпропіленовий пластик Трубка: сталь, порошкове покриття Вага: цемент Гнучкий з'єднувач: сталь, фарбаДогляд:
Протріть чистою сухою тканиною
Розміри
- Діаметр основи: 21 см
- Довжина кабелю: 100 см
- Висота: 178 см
- Макс.: 21.6 Вт
- Діаметр абажуа: 24 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество источников света | 2 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Тип цоколя | E14 |
| Другой тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Цвет | Черный |
| Тип выключателя | Кнопка на шнуре |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Цвет плафона | Белый |
| Регулятор яркости | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1780 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Диаметр | 210 мм |
| Вес | 3750 г |
Информация для заказа
- Цена: 1 102 ₴


