Жодного грюкання під час викидання сміття — кришка, що плавно закривається, закривається плавно та тихо.
Сміттєвий бак легко переміщати, оскільки він має ручку ззаду.
Внутрішній кошик знімний для легкого спорожнення та очищення.
Сміттєвий бак можна використовувати по всьому будинку, навіть у приміщеннях з високою вологістю, таких як кухня та ванна кімната.
Матеріали
Кошик: Оцинкована сталь, порошкове покриття Кришка: нержавіюча сталь, прозорий лак Ручка кришки/ Відро/ Педаль/ Дно: Поліпропілен (мін. 20% переробленого) Ручка/Металева ручка/Панель/Гвинт: нержавіюча сталь Пристрій м'якого закриття: ацетальний пластик, нержавіюча стальДогляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Висота : 24 см
- Діаметр : 17 см
- Місткість : 3 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мусорного ведра | Обычное (с крышкой) |
| Форма | Круглая |
| Объем | 3 л |
| Материал | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 17 мм |
| Длина | 17 мм |
| Высота | 24 мм |
| Вес | 670 г |
| Производитель | IKEA |
| Тип корзины | Закрытый (с крышкой) |
| Наличие педали | Да |
| Тип установки | Напольная, Навесная (настенная) |
| Поверхность | Матовая |
Информация для заказа
- Цена: 660 ₴


