
Підставка для квіткових горщиків для вулиці та для приміщень чорна 56см OLIVBLAD
1 320 ₴
- Готово к отправке
- Код: 104.866.47
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете продемонструвати свої горщики та оживити кімнату. Або використовуйте її як журнальний столик для чашки кави та книги.
Підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете розмістити свої горщики та додати динаміки кімнаті.
Підставку для рослин можна використовувати для демонстрації рослин у приміщенні або на вулиці, наприклад, на балконі або як унікальну перегородку для кімнати.
Його також можна використовувати як бічний столик.
Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Матеріали
Ніжка/Піднос: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Довжина : 55 см
- Ширина : 25 см
- Висота : 56 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Подставка для растений |
| Материал | Сталь |
| Вариант установки подставки | пол |
| Вместимость горшков | 6 шт |
| Ширина подставки | 25 мм |
| Глубина подставки | 55 мм |
| Высота подставки | 56 мм |
| Вес подставки | 3.33 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴






