
Комплект постільної білизни - підодіяльник 200*200 та 2 наволочки 50*60см різнобарвний Ikea NASSELKLOCKA 005.845.25
2 640 ₴
- Готово к отправке
- Код: 005.845.25
Атласна тканина з ніжним блиском – повсякденна елегантність. Квітковий візерунок з одного боку та однотонний світло-сіро-бежевий колір з іншого. Гладка тканина, суміш бавовни та віскози, дихаюча та приємна на дотик.
Підковдра з атласним плетінням, яке надає їй виразного блиску, додаючи вашій спальні красивого та елегантного шарму.
Суміш бавовни та віскози створює м’яку тканину. Бавовна дихає та поглинає вологу, тоді як віскоза, виготовлена з деревної маси, гладка та має гарний блиск.
Підковдра з прозорою застібкою на ґудзики знизу.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 83 нитки/см² або 210 ниток/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Матеріали
54% бавовна, 46% віскоза/віскозаДогляд
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімчистці.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 210 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Бежевый |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Швеция |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Ширина второй наволочки | 60 см |
| Длина второй наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 54 % |
| Вискоза | 46 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 2 640 ₴



