
BRUDKRUSBÄR - комплект постільної білизни (підодіяльник та дві наволочки) 200x200/50x60 см чорний квітковий 906.148.01
1 705 ₴
- Готово к отправке
- Код: 906.148.01
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Постільна білизна BRUDKRUSBÄR виготовлена зі 100% органічної бавовни, сертифікованої GOTS – натурального матеріалу, який пропускає повітря, вбирає вологу та є м’яким на дотик. Вона прикрашена візерунком із завитками польових квітів на чорному фоні.
Органічна бавовна, сертифікована GOTS: 12291.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 60 ниток/см² або 152 нитки/дюйм².
Щільність визначається кількістю ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим вище це число, тим щільніше сплетена тканина.
Матеріали
100% бавовнаДогляд
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 2 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 152 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 200 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Черный |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Швеция |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Ширина второй наволочки | 60 см |
| Длина второй наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 705 ₴


