
Підвазонник чохол для квіткового горщика білий, 32x15 см BITTERGURKA IKEA 802.857.87
656 ₴
- Под заказ
- Код: 802.857.87
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вирощуєте трави на кухні чи декоруєте ванну кімнату зеленню? Що б ви не віддавали перевагу, BITTERGURKA до ваших послуг. Що б ви не посадили в горщик, підставка для рослин виведе це на новий рівень.
Прикрасьте свій дім рослинами в горщиках і кашпо, які відповідають вашому стилю.
Клумба підносить невеликі рослини на нові висоти та створює відчуття легкості.
Рекомендовано лише для використання в приміщенні.
Щоб уникнути подряпин на поверхні, доповніть комплект самоклеючими захисними плівками для підлоги TRIXIG, які продаються окремо.
Матеріали
Зносостійкий шар: Оцинкована сталь, порошкове покриття Нижній колонтитул: бамбук, прозорий нітроцелюлозний лакДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Довжина : 32 см
- Ширина : 15 см
- Висота : 15 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Поддон для горшка/вазона |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Швеция |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для декора |
| Материал | Металл |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Дренажные отверстия | Нет |
| Количество ячеек | 1 шт |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 150 мм |
| Вес | 0.82 кг |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴



