
Подставка для цветов вазонов черная, 35 см IKEA OLIVBLAD 104.866.52
940 ₴
- Под заказ
- Код: 104.866.52
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підніміть свої рослини на новий рівень. Ця підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете продемонструвати свої горщики та оживити кімнату. Або використовуйте її як журнальний столик для чашки кави та книги.
Підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете розмістити свої горщики та додати динаміки кімнаті.
Підставку для рослин можна використовувати для демонстрації рослин у приміщенні або на вулиці, наприклад, на балконі або як унікальну перегородку для кімнати.
Його також можна використовувати як бічний столик.
Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Матеріали
Ніжка/Піднос: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
- Висота : 35 см
- Діаметр : 23 см
- Максимальне навантаження : 50 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Подставка для растений |
| Материал | Сталь покрытая порошковой краской |
| Вариант установки подставки | пол |
| Вместимость горшков | 2 шт |
| Ширина подставки | 230 мм |
| Высота подставки | 350 мм |
| Вес подставки | 1.36 кг |
| Состояние | Новое |
| Диаметр подставки | 230 мм |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 940 ₴



