
Підставка для квітів вазонів чорна, 58 см IKEA OLIVBLAD 504.866.50
1 368 ₴
- Под заказ
- Код: 504.866.50
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підніміть свої рослини на нові висоти. Ця підставка для рослин має полиці на різних рівнях, що дозволяє вам продемонструвати ваші горщики та додати нотку динамізму вашій кімнаті. Вона однаково добре виглядає як на балконі чи терасі, так і у вітальні.
Підставка для рослин має полиці на різних рівнях, тож ви можете розмістити свої горщики та додати динаміки кімнаті.
Підставку для рослин можна використовувати для демонстрації рослин у приміщенні або на вулиці, наприклад, на балконі або як унікальну перегородку для кімнати.
3 підставки для квітів мають діаметр 19 см.
Можна використовувати в приміщенні та на вулиці.
Матеріали
Ніжка/Піднос: сталь, поліефірне порошкове покриття База: Поліпропіленовий матеріалДогляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 58 см
- Діаметр : 45 см
- Максимальне навантаження : 25 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Швеция |
| Тип | Подставка для растений |
| Материал | Сталь покрытая порошковой краской |
| Вариант установки подставки | пол |
| Вместимость горшков | 3 шт |
| Ширина подставки | 190 мм |
| Высота подставки | 580 мм |
| Вес подставки | 2.21 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 368 ₴



