
Набір харчових контейнерів з розділювачами з кришками, 2 шт PRUTA 605.967.09
152 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 605.967.09
Отправка с 30 мая 2026Набір контейнерів, 2 шт з кришками з розділювачами.
Він вміщує не лише смачні бутерброди, а й корисні доповнення. Ідеально підходить для другого шкільного обіду, перекусів під час тренувань чи поїздок. Прозорий матеріал у веселих кольорах.
Більше відділення призначене для сендвіча, а бічне відділення — для меншого перекусу.
Ідеально підходить для дітей як другий сніданок у школі, перекус для тренувань чи поїздок.
Це додає нотку кольору у повсякденне життя. Прозорий матеріал дозволяє легко побачити, що всередині.
Щоб заощадити місце, їх можна складати один на одного, з кришкою або без неї.
Матеріали
Поліпропіленовий матеріалДогляд
Можна використовувати в холодильниках та морозильних камерах
Можна мити в посудомийній машині.
Під час розігрівання їжі залишайте кришку прочиненою, щоб виходила пара.
Розміри
- Кількість в упаковці : 2 шт.
- Довжина : 22 см
- Ширина : 14 см
- Висота : 5 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Набор контейнеров/судков |
| Применение | Для бутербродов |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Зелёный |
| Объем | 1 л |
| Длина | 22 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Высота | 5 мм |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
- Цена: 152 ₴/комплект



