Мерехтливе, динамічне полум'я створює затишну атмосферу в будь-якому інтер'єрі. Свічки темних, святкових кольорів з характерним крученим візерунком посилять святковий дух, освітлять і зігріють ваш дім.
Матеріали
База: парафіновий віск, рослинний віск Гніт: Бавовна та інші матеріали на основі целюлозиДогляд
Затверділий віск можна легко видалити, промивши поверхню теплою водою.
Ніколи не залишайте палаючу свічку без нагляду.Тримайте подалі від предметів, які можуть легко спалахнути.Зберігати у недоступному для дітей та тварин місці.Використовуйте свічник, стійкий до високих температур.Між свічками слід дотримуватися дистанції не менше 5 см.Не спалюйте на протягу.Не ставте поблизу джерела тепла.Поставте свічку у вертикальне положення.Обріжте гніт до 1 см заввишки.Полум'я слід загасити, задушивши його. Не задувайте свічку.
Розміри
- Висота : 25 см
- Діаметр : 22 мм
- Час горіння : 5,5 годин
- Кількість в упаковці : 2 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Ароматизированная | Нет |
| Материал изготовления | Парафин |
| Цвет | Красный |
| Время горения | 5.5 час |
| Количество свечей в наборе | 2 шт |
| Диаметр свечи | 22 мм |
| Ширина свечи | 22 мм |
| Высота свечи | 25 мм |
| Вес свечи | 63 г |
| Материал фитиля | Хлопковый |
| Подарочная упаковка | Да |
| Гравировка | Нет |
| Надпись | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 162 ₴/упаковка

