Гострі ножі – найкращий друг кухаря, і ця точилка може стати вашою. Проста у використанні, зручна для зберігання та завжди готова до догляду за вашими ножами.
Матеріали-поліамідний матеріал, польовошпатовий фарфор, полікарбонат
Догляд
Прати лише вручну.
Розміри
- Довжина : 16 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Точилка механическая |
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Высота | 60 мм |
| Вес | 60 г |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ножей |
| Материал | Комбинированный |
| Материал рукоятки | Пластик |
| Материал стержня | Керамика |
Информация для заказа
- Цена: 484 ₴





Отправка с 30 мая 2026