
PUCKELLAX - сковорода з антипригарним покриттям, Ø 24 см, з дерев’яною ручкою, сірий / чорний, 506.131.15
1 178 ₴
- Під замовлення
- Код: 506.131.15
Відправка з 15 квітня 2026PUCKELLAX - сковорода з антипригарним покриттям, Ø 24 см, з дерев’яною ручкою, сірий / чорний, 506.131.15
Ця сковорода допоможе вам готувати всілякі страви день у день. Дизайн і матеріали роблять її легкою у використанні та чищенні, і її легко полюбити.
Чудове знайомство з щоденним приготуванням їжі – воно має всі необхідні функції, які зроблять приготування їжі простішим та приємнішим.
Міцне золь-гель керамічне покриття зменшує ризик пригорання та прилипання їжі.
Алюміній рівномірно та ефективно розподіляє тепло, що дозволяє легко регулювати температуру, щоб їжа не пригоріла та не злипала.
Зручні ручки дозволяють легко піднімати посудину
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Можна зручно підвісити та зберігати завдяки отвору в ручці.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Використовуйте лише дерев'яний або пластиковий посуд без гострих країв.
Виріб має антипригарне покриття, яке не містить політетрафторетилену (PTFE) або інших пер- та поліфторалкильних речовин (PFAS).
Уникайте занадто швидкого нагрівання сухої та порожньої сковороди, особливо за допомогою функції Booster на індукційних варильних поверхнях, оскільки це може призвести до деформації сковороди та негативно вплинути на властивості антипригарного покриття.
Матеріали
алюміній, золь-гель керамічне антипригарне покриття, масив бука, прозорий лакДогляд
Прати лише вручну.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Розміри
- Діаметр : 24 см
- Висота : 7 см
- Довжина з ручками : 44 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода універсальна (класична) |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 24 (см) |
| Довжина посуду | 44 см |
| Ширина посуду | 24 см |
| Висота стінок | 7 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Кераміка |
| Кришка | Немає |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал ручок | Дерево |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Виробник | IKEA |
- Ціна: 1 178 ₴



