
STORAVAN щітка для туалету, білий / чорний, пластик, 37 см, 804.238.16
171 ₴
- Готово к отправке
- Код: 804.238.16
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
STORAVAN щітка для туалету, білий / чорний, пластик, 37 см, 804.238.16
Простий дизайн з міцного пластику, який пасує до більшості стилів. Поєднуйте його з іншими аксесуарами для ванної кімнати серії STORAVAN для гармонійного оновлення міні-ванної кімнати.
Щітка змінна, тому ви можете зберегти ручку та прикріпити запасну щітку TRONNAN.
Щітка для чищення в комплекті.
Матеріали
Бак/Ручка: Поліпропілен (мін. 20% переробленого) Тіло: Поліпропілен (мін. 50% переробленого) Щетина: Поліпропіленовий матеріал Кліп: стальДогляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Діаметр : 10 см
- Висота : 37 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип ершика | Напольный |
| Наличие крышки | Нет |
| Материал ручки | Пластик |
| Длина ручки | 370 мм |
| Материал подставки | Пластик |
| Ширина подставки | 90 мм |
| Длина подставки | 100 мм |
| Диаметр подставки | 100 мм |
| Высота подставки | 150 мм |
| Общая высота | 380 мм |
| Вес | 280 г |
| Цвет | Белый |
| Цвет покрытия | Хром матовый |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
Информация для заказа
- Цена: 171 ₴

