
BETTHAJ банка з кришкою для печива IKEA, 2,5 л, блідо-жовта / блідо-блакитна, 2 шт, 106.056.93
513 ₴/набор
- Под заказ
- Код: 106.056.93
Отправка с 30 мая 2026BETTHAJ банка з кришкою для печива IKEA, 2,5 л, блідо-жовта / блідо-блакитна, 2 шт, 106.056.93
Створіть стильні та унікальні рішення для зберігання. Банки BETTHAJ з кришками доступні в різних стилях, і в них можна зберігати все: від кави до печива. Поєднуйте сріблясті відтінки з веселими пастельними кольорами та залишайте їх напоказ як прикрасу!
Серія BETTHAJ включає декоративні та практичні бляшанки з кришками, доступні у сріблястому та пастельному кольорах. Ідеально підходять для кави, чаю, макаронів, печива та інших сухих продуктів.
Банка (2,5 л) ідеально підходить для печива або іншої випічки, а також цукерок та інших сухих продуктів.
Легкий, але міцний матеріал, який витримує навантаження щоденного використання.
Виріб виготовлений з вибіленої сталі, яка ефективно блокує світло, дозволяючи продуктам, що зберігаються, зберігати свій смак та аромат.
Матеріали
Вибілена сталь, прозорий поліефірний лак, фарба
Догляд
Прати лише вручну.
Розміри
- Діаметр : 22 см
- Висота : 8 см
- Кількість в упаковці : 2 шт.
- Місткість : 2,5 л
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Набор контейнеров/судков |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Разные цвета |
| Объем | 2.5 л |
| Диаметр | 220 мм |
| Длина | 220 мм |
| Высота | 80 мм |
| Количество предметов в наборе | 2 |
| Производитель | IKEA |
- Цена: 513 ₴/набор



