
Рюкзак дорожній для ручної поклажі 40*20*25см чорний колір
1 492 ₴
- Под заказ
- Код: 40.20.25.3
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис товару
матеріал: Нейлон
Тип друку: Без друку
Стиль: Відпустка
Інструкція по догляду: Ручне прання або професійна хімчистка, очищення вологою серветкою.
Колір: чорний
Включені компоненти: Регульований ремінь
Тип закриття: блискавка
Походження: Guangdong, China
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Ручная кладь |
| Наличие колес | Без колес |
| Размер | Средний |
| Материал | Нейлон |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Телескопическая ручка | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Регулировка размера | Нет |
| Количество отделений на молнии | 5 |
| Количество отделений | 6-10 |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Узоры и принты | Однотонный |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Глубина | 20 см |
| Вес | 0.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 492 ₴








