
ІКЕА PURRPINGLA - Органайзер для зберігання одягу на замку, бежевий, 43x53x19 см,006.122.55
656 ₴
- Под заказ
- Код: 006.122.55
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ІКЕА PURRPINGLA - Органайзер для зберігання одягу на замку, бежевий, 43x53x19 см,006.122.55
Корисно для зберігання сезонного одягу або постільної білизни без пилу, а також ідеально підходить для зберігання під ліжком.
Легко виймати, оскільки контейнер для зберігання має ручки.
Виріб виготовлений з поліестеру, який щонайменше на 90% переробляється.
Частина серії PURRPINGLA, яка допоможе вам упорядкувати та захистити ваш одяг і аксесуари.
Розміри підходять для каркаса шафи PAX 50x58 см
Матеріали
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Догляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Глибина : 53 см
- Висота : 19 см
- Ширина : 43 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для постельного белья |
| Материал | Полиэстер |
| Ширина | 43 см |
| Глубина | 53 см |
| Высота | 19 см |
| Цвет | Бежевый |
| Производитель | IKEA |
| Количество органайзеров | 1 |
| Тип | Сумка-органайзер |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴




