
IKEA PURRPINGLA - Органайзери, 3 шт, 20x38x12 см, 006.122.60
494 ₴/набор
- Под заказ
- Код: 006.122.60
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IKEA PURRPINGLA - Органайзери, 3 шт, 20x38x12 см, 006.122.60
Допомагає впорядкувати шкарпетки, ремені чи ювелірні вироби у вашій шафі чи комоді.
Виріб виготовлений з поліестеру, який щонайменше на 90% переробляється.
Частина серії PURRPINGLA, яка допоможе вам упорядкувати та захистити ваш одяг і аксесуари.
Матеріали
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Догляд
Не мити
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 20 см
- Глибина : 38 см
- Висота : 12 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальное |
| Материал | Полиэстер |
| Длина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Глубина | 38 см |
| Высота | 12 см |
| Цвет | Бежевый |
| Производитель | IKEA |
| Количество органайзеров | 3 |
| Тип | Разделитель для ящиков |
Информация для заказа
- Цена: 494 ₴/набор




