
IKEA 365+ Ніж кухарський, 16 см — нержавіюча сталь, 702.835.24
1 226 ₴
- Под заказ
- Код: 702.835.24
Отправка с 30 мая 2026IKEA 365+ Ніж кухарський, 16 см — нержавіюча сталь, 702.835.24
Якби вам довелося обрати один ніж для вашої кухні, цей гострий та міцний кухарський ніж був би вашим найкращим вибором. Він легко ріже всі види їжі та призначений для щоденного використання рік за роком.
Міцне лезо дозволяє легко розділяти та подрібнювати, наприклад, м'ясо та коренеплоди.
Ніж дуже міцний, збалансований і його легко тримати в чистоті, оскільки він виготовлений з нержавіючої сталі.
Виготовлений з нержавіючої молібденово-ванадієвої сталі, тому ніж залишається гострим протягом тривалого часу.
Канавки на рукоятці забезпечують міцний та надійний хват і запобігають ковзанню ножа в руці.
15-річна гарантія. Будь ласка, дивіться гарантійний буклет для отримання інформації про умови та положення.
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Сировина, з якої виготовлено цей продукт, придатна для переробки. Будь ласка, перевірте політику переробки вашого муніципалітету та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріали
нержавіюча сталь
Догляд
Прати лише вручну.
Розміри
- Довжина леза ножа : 16 см
- Довжина : 30 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Нож универсальный |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал лезвия | Нержавеющая сталь |
| Материал рукоятки | Нержавеющая сталь |
| Длина лезвия | 16 см |
| Длина ножа | 30 см |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Вес | 200 г |
| Чехол | Нет |
| Общая длина ножа | 300 мм |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Съемные лезвия | Нет |
| Возможность нарезки замороженных продуктов | Нет |
- Цена: 1 226 ₴



