Дитячий нічний горщик IKEA LILLA бірюзовий, 005.915.83
Зручний та легкий нічний горщик IKEA LILLA – ідеальне рішення для дітей, які тільки починають привчатися до горщика. Виготовлений із безпечного поліпропілену, має стійку конструкцію з антиковзким дном. Завдяки легкій вазі (всього 0.27 кг), дитина може самостійно його пересунути. А стильний бірюзовий колір сподобається і дітям, і батькам.
Природний перший крок, коли настає час відучувати дитину від підгузків та використання туалетного поїзда. Плавні краї та м’які вигини роблять горщик зручним та нековзним.
Закруглена форма горщика забезпечує маленьким попкам належний комфорт і полегшує прощання з підгузком.
Легко спорожняти та чистити.
Нековзне дно утримує горщик на місці, забезпечуючи стабільність для вашої дитини.
Його легко брати з собою в подорожі або відвідувати друзів чи родину.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик, термопластичний еластомер, синтетичний каучук
Догляд
Протріть м’яким миючим засобом
Розміри
- Довжина : 27 см
- Ширина : 24 см
- Висота : 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Дорожній горщик |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Довжина | 27 см |
| Ширина | 24 см |
| Висота | 18 см |
| Вага | 0.27 кг |
- Ціна: 266 ₴


