
Рюкзак для ручної поклажі в літак 40*25*20см зелений армійський
1 311 ₴
- Под заказ
- Код: 40.20.25.1
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзак для ручної поклажі в літак 40*25*20см зелений армійський
Mатеріал: Нейлон
Нагода: Відпустка
Тип стрічки: Регульований плечовий ремінь
Стиль: Повсякденний
Інструкція по догляду: Ручне прання
Тип закриття: блискавка
Опис підкладки: Поліестер
Популярні елементи: Інший
Особливості: Відділення для ноутбука, Відділення для взуття
Колір - армійський зелений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | Зелёный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 40 см |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 30 см |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 311 ₴



