Рюкзак дорожній для ручної поклажі 40*20*25см чорний
Mатеріал: Нейлон
Нагода: Відпустка
Тип стрічки: Регульований плечовий ремінь
Стиль: Мода
Інструкція по догляду: Ручне прання
Колір: чорний
Тип закриття: блискавка
Опис підкладки: Нейлон
Популярні елементи: Рельєфний
Особливості: Легкий, Відділення для ноутбука, Відділення для взуття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | China |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Материал | Нейлон |
| Цвет | Черный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Глубина | 20 см |
| Высота | 40 см |
| Ширина | 25 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 358 ₴





Отправка с 03 июня 2026