Велика форма для запікання, кремова, 54x30 см, ікеа, HÖSTAGILLE, 206.002.61
Ця велика форма дозволяє не лише готувати, а й подавати смачні запіканки та печеню – прямо з печі до столу. Її позачасовий дизайн у нейтральному кольорі добре поєднується з іншим посудом.
Ця велика жаростійка форма ідеально підходить для сімейних вечерь та вечірок, оскільки вона вміщує багато їжі.
Ідеальна страва, якщо ви хочете подати страву прямо з печі до столу.
Частина колекції HÖSTAGILLE дрібних та великих виробів, головне призначення яких — зробити ваш дім затишним, теплим та гостинним, коли на вулиці настає похмура осіння погода.
Перед першим використанням виріб слід попрати
Матеріали
керамічні вироби
Догляд
Можна мити в посудомийній машині.
Безпечний для духовки – витримує температуру до 280°C.
Розміри
- Висота : 7 см
- Довжина : 54 см
- Ширина : 30 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Овальная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | IKEA |
| Материал | Керамика |
| Конструкция формы | Цельная |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Высота стенок | 70 мм |
| Антипригарное покрытие формы | Нет |
| Цвет | Белый |
| Тип духовки | Газовая или электрическая |
| Количество ячеек | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 1 596 ₴

