Стелаж з висувними полицями, ікеа, JONAXEL, 592.971.41
Вам важко тримати безлад під контролем? Рішення для зберігання JONAXEL допоможуть вам краще використовувати доступний простір. Знайдіть ідеальну комбінацію для себе та розмістіть її там, де забажаєте — навіть у вологій ванній кімнаті чи пральні.
Практична комбінація для зберігання, яка допомагає підтримувати порядок у всьому будинку, навіть у вологих місцях, таких як ванні кімнати.
Матеріали
Рамка
Рама:
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Залізниця:
Сталь, сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Сітчастий кошик
Рама:
Сталь, сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Нетто:
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Ширина : 25 см
- Глибина : 51 см
- Висота : 70 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Набор ящиков |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Металл |
| Цвет | Белый |
| Крышка | Нет |
| Ручки | Есть |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 510 мм |
| Высота | 700 мм |
| Количество предметов в наборе | 5 |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 688 ₴




Отправка с 30 мая 2026