Стелаж з висувними полицями, ікеа, JONAXEL, 892.971.30
Вам важко тримати безлад під контролем? Рішення для зберігання JONAXEL допоможуть вам краще використовувати доступний простір. Знайдіть ідеальну комбінацію для себе та розмістіть її там, де забажаєте — навіть у вологій ванній кімнаті чи пральні.
Практична комбінація для зберігання, яка допомагає підтримувати порядок у всьому будинку, навіть у вологих місцях, таких як ванні кімнати.
Матеріали
Рамка
Рама:
Сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Залізниця:
Сталь, сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Дротяний кошик
Сталь, сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Найкращий спосіб зменшити ризик перекидання – це закріпити виріб на стіні.
Розміри
- Ширина : 25 см
- Глибина : 51 см
- Висота : 70 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Тип стеллажа | Многоярусный |
| Материал полок | Металл |
| Тип покрытия стеллажа | Порошково-полимерное покрытие эмаль |
| Максимальная высота стеллажа | 700 мм |
| Минимальная высота стеллажа | 700 мм |
| Максимальная нагрузка на полку | 5 кг |
| Нагрузка на ярус хранения | 5 кг |
| Максимальное количество ярусов | 3 шт |
| Количество этажей | 3 шт |
| Цвет | Белый |
| Ограничена длина стеллажного ряда | Да |
| Исполнение стеллажа | Одностороннее |
| Вид стеллажа | Полочные стеллажи |
- Цена: 1 738 ₴






Отправка с 30 мая 2026